slider shape

Укладання бруківки Львів

Укладання тротуарної бруківки
Після будівництва заміського будинку, будь-який власник починає думати про благоустрій прибудинкової території. У
кладання бруківки перед будинком, вимощення з бруківки, влаштування покриття з бруківки, бруківка на майданчику під барбекю робить вашу дачу красивим і затишним місцем, для відпочинку і прийому гостей. Кольорова бруківка у дворі, приємно здивує Вас і ваших близьких.
Можна, звичайно, спробувати кладку бруківки своїми руками, щоб уникнути витрат на проведення будівельно-монтажних робіт з укладання тротуарної плитки та бруківки, але для цього потрібні професійні навички.
Є безліч способів укладання бруківки. Неправильне виведення ухилів майданчика завжди буде причиною накопичення води під час дощу. Вода буде стояти на вимощеній території.
Також це важка фізична праця (перенесення важких будматеріалів і їх монтаж).
Технологія і етапи укладання бетонної бруківки.

 1. Установка бордюрів
  Установка садових або дорожніх бортових каменів. Бордюрний камінь служить опорою для бетонної бруківки, дозволяє визначити ухили і потрібний рівень мощення бруківкою і відводи, які в подальшому будуть відводити воду після дощу.
 2. Виймання грунту під основу.
  Виїмка грунту H 15-25см. Для мощення доріжок і тротуарів бруківкою, досить викопувати грунт в 15см. Для укладання бруківки на майданчику і території під автомобільну стоянку, необхідно викопати 25см грунту.
 3. Робота по засипці щебеню під бруківку.
  Засипка щебеню з утрамбовкою. Для монтажу бруківки під автомобільну стоянку, слід засипати 10см щебеню. Для монтажу бруківки під доріжки, тротуари дачного будинку, слід досипати 5-7см щебеню 3 мм.
 4. Прокладка геотекстилю своїми руками.
  Укладати бруківку без геотекстилю – це порушення технології.
  Геотекстиль розділяє шари піску і щебеню. А так же заважає бур’янам пробиратися через бетонну бруківку після її монтажу. Наші майстри з укладання бруківки підберуть якісний геотекстиль.
 5. Робота над підготовкою основи під бруківку з піску
  Засипка піску з утрамбовкой. Товщина засипки піску залежить від глибини викопування. Якщо мощення дачної майданчики під автомобіль, слід засипати 15см піску. Якщо підготовка основи під тротуарні доріжки на дачі, слід засипати 10см піску
 6. Робота по засипці сухої суміші для укладання бруківки.
  Найголовніший етап у роботі з укладання тротуарної плитки (бруківки), це правильне виставлення маяків і засипка сухої суміші з вирівнюванням. Розчин для бруківки наші майстри роблять своїми руками. В результаті правильного змішування митого піску та цементу виходить якісна суха суміш для укладання бруківки.
 7. Укладання бетонної бруківки на готову основу.
  Після того як основа вже готова, можна приступати до укладки бруківки та узгодження варіантів укладання. Ви вибираєте, як укладати бруківку, наші майстри починають класти бруківку своїми руками, дотримуючись правильної технології. Малюнок укладання бруківки, залежить від вашого вибору. Фото укладання бруківки Ви можете подивитися на нашому сайті. Так само ми виконаємо роботи по вашим схемам і кресленням.
 8. Робота з затирання швів бетонної бруківки і тротуарної плитки.
  Фінальним етапом робіт, є затирка швів бруківки. Затіркою є суха суміш або пісок, в залежності тротуарної плитки та бруківки. (Якщо це бруківка сірого кольору затірку швів виконують сухою сумішшю, якщо бруківка кольорова, шви заповнюються піском) Ми вже довгі роки виконуємо роботи з укладання тротуарної бруківки у Львові і Львівскькій області:
  Укладання бруківки також можливе в Тернополі, Луцьку. Мощення бруківкою по всій Західній Україні.
  Ми виконуємо будівельно-монтажні роботи, дотримуючись всіх будівельних норм і правил.

12

областей

36000

м2 бруківки покладено

150

клієнтів

4400

погонних метрів поребрика і бардюрів покладено